Meie ettevõttest

Saaremaa24 on Saare maakonna mõnusalt värvikirevaid elu- ja ärivaldkondi kokkutoov ja kajastav pidevas kasvamises olev veebipõhine teenusportaal. Meie kasutajad on ka selle sisuloojateks.

Lokaalne otsimootor
Saaremaa24.ee

Too ennast oma klientidele lähemale ja anna võimalus sind leida, registreeri ennast portaali kasutajaks ja loo kuulutused sulle sobivas kategoorias. Otsimootoris on võrdselt leitavad nii eraisikute, kui ettevõtete kuulutused.

Saaremaa24 vahendab usaldusväärselt meie saarte igapäevaeluks vajalikke teenuseid ja kuulutusi.

 

Meie missioon

Maakondliku 24/7 toimiva kaasaegse ja kättesaadava
infojagamise keskkonna loomine

Igapäevaselt meid reeglina ei huvita teenusepakkujad kusagil 300 km kaugusel, vaid pigem otsime koduseid ja mugavaid teenuseid lähedalt. Saarte elu eripära tõttu vajame nimelt rohkem kohalikke teenuseid, kuna maakonna piiriks on meri. Võme ju ka naabermaakondadest teenuseid otsida, kuid paljudel juhtudel on see ilmselt kallim. Ja kas me leiaksimegi vajaliku..

Meid huvitav info on ilmselt kusagil internetis küll olemas, kuid tihti on uskumatult keeruline seal orienteeruda ja väikese ajakuluga see üles leida.

Olulise info ja kuulutuste koondamine ühtsesse andmebaasi teeb nii meie, kui meie külaliste jaoks infotulvas orienteerumise lihtsamaks ja kiiremaks. Konkurentsivõimelisemad oleme me siis, kui meie teenused ja tooted leitakse vaevata üles.

Oleme 24/7 meie kogukonda toetav teenusportaal.

 

Meie identiteet on meie kodu – meie saared

Oleme uhked selle üle, et oleme saarlased ja muhulased, abruklased, vilsandlased ja ruhnlased. Meie elukoht ongi meie identiteet. Ja me rõhutame seda uhkusega.

Saaremaa24 on kasutajasõbralik, arusaadav ja mugav keskkond nii info otsija, kui kuulutaja jaoks. Portaalis Saaremaa24 saab oma kuulutused üles seada ilma suuremate oskusteta. Vajadusel anname siiski nõu ka läbi klienditoe. Soovime, et võimalikult suur osa kohalikest leiaks meie juures võimaluse oma kuulutusi avaldada ja teeb ennast seeläbi leitavaks.

Sotsiaalmeedia on meie jaoks oluline ja meie kasutajakontod on võimalik linkida otse lemmikutesse. Vürtsitame omal moel internetimaastikku ja sobitume sinna mõnusalt.